Громадськість Херсона буде захищати депутата

Громадськість Херсона буде захищати депутата
Сьогодні біля Херсонського суду по вулиці Маяковського буде гаряче: громадськість йде захищати депутата міської ради Романюка.

Більше 2 місяців триває цькування у Херсоні депутата Херсонської міської ради, голови земельної комісії Олега Романюка. Його проблема в одному – на цій посаді він вже півроку демонструє відкритість і чесність.

Чого варта схема розподілу близько 50 земельних ділянок в мікрорайоні Корабел – і не АТОшниками, не малозабезпеченими родинами, не багатодітними і, навіть, не переселенцями.

Тож ненажерливі чиновники і члени комісії, які, до речі, майже всі регіонали – поставлені в умови працювати прозоро.

Схеми цькування Романюка були різні – з залученням кишенькової громадськості, приходу на сесії і на земельні комісії членів ОСББ, в одному з приміщень яких має у власності офіс син Романюка.

В схемах використовувались і прості люди, що не можуть добитись роками справедливості від влади – чи-то злочинної, чи-то після майданівської. Але гостро відчули в серці, що їх використали, тому і прийшли на місцеву телекомпанію, щоб сказати правду.

В інтерв'ю Ніна Сорокіна заявляє, що те, що вона казала і те що вийшло на одному з місцевих телеканалів КРАТУ- це різні речі. Це ще одна суть конфлікту. І знову мова йде про сина Романюка, який має у своїй власності будинок, який межує з пустирем, що оточує похмуру і занедбану споруду Електромашу.

Керівництво заводу в кінці 90-років брало зобов'язання відселити людей по межі промислової зони, отримавши взамін – акт на землю в постійне користування. Влада змінювалась, декого переселили, придбавши інше житло, але з якихось причин, керівництво забуло про декілька родин, які так чекали на соціальну справедливість. Втративши надію, вони продали свою будинки.

Серед нових власників виявився і син Романюка, який роками теж не може приватизувати землю під своєю ж спорудою. Знову чи то при злочинній раді, чи то при після майданівській, це питання ніяк не рухалось вперед, а виникло раптово, як по чиємусь сценарію (вміють в міськраді позбавлятись тих, хто не вписується в їх схеми). От за що Олегу Романюку приписують корупційні діяння.

Хоча, на земельній комісії, де раптово винесли на розгляд загублене рік тому це подання, Олег Ярославович відверто сказав, що не голосуватиме за це питання, бо це є конфлікт інтересів (цьому підтвердження аудиозапис).

Ніби, б'ючи поклон своєму начальству і особисто Генпрокурору, який зобов'язав «ловити серед корупціонерів велику рибу». В цю історію вже вплутали і американське посольство, яке ніби спостерігає за цим процесом і так ним опікується.

Тільки чому посольство не зробить офіційний запит, щодо виявлених ділянок на Острові і кому розподіляється комунальна власність за адресою: Пугачова, 5.

Але, скоріше – цим повинне зайнятись НАБУ, як і дати відповідь, чи відповідають статки членів сьогоднішньої земельної комісії в Херсонській міській раді їх реальним доходам, зважаючи, що дехто – працює на керівній посаді в міськраді з часів Януковича, на чиї кошти побудовані сучасні ресторани і кав'ярні в парках і зелених зонах, спираючись на Закон України.

А допоки обласний і міський прокурори вивчатимуть аудиозапис засідання тієї рокової комісії, громадськість збирається йти до суду і допомогти відстояти честь Романюка.

По матеріалам сайту Український Південь

P.S. Реакція колег – офіційна зава голови фракції "БПП - Соліарність" у Херсонській міській раді Сергія Жуйкова, яку він розмістив на своїй сторінці у соціальних мережах: "Це - чергове зухвале замовлення на одного з депутатів фракції "Солідарність", це - спрямований удар на одного з тих, хто набрався мужності і, не поступаючись своїм принципам, відверто сказав "ні" тим, хто звик вирішувати важливі питання в місті не відкрито і чесно, а лише шляхом "рєшал", "відкатів" і відвертого "дерибану" міського бюджету і землі.

Розуміємо, що це замовлення не одне і ще планувалися інші не тільки на депутатів фракції "Солідарність", але й на інших представників демократичної більшості.

Цей сюжет, нарешті, дає багато відповідей на питання.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів