У Херсоні з’явився «живий» прапор України

У Херсоні з’явився «живий» прапор України
Депутати, представники громадських організацій, органів влади, різних політичних сил, лікарі, волонтери та просто небайдужі херсонці у Потьомкінському сквері міста сьогодні висадили квітучий прапор України.

Захід приурочений до 25-річчя Незалежності України. Кожен бажаючий міг долучитися до цієї всеукраїнської акції і посадити жовті чорнобривці та блакитні петунії. Ініціювали цей захід харківські активісти, об'єднавши в такий спосіб північ і південь, захід і схід нашої держави.

"У різних куточках нашої країни будуть висаджені «живі» національні прапори загальною площею 15 000 м2, з подальшою реєстрацією у Книзі рекордів Гіннеса. Завжди приємно проводити такі заходи, бо вони об'єднують представників органів влади і громади»,- прокоментувала секретар Херсонської міської ради, організатор акції у Херсоні Олена Урсуленко.

Мабуть, символічно, що активно підтримали цю ідею і представники Херсонського міського Меджлісу кримськотатарського народу.

"Такі символи мають велике значення в житті кожної громади. Це тільки здається, що городяни не помічають таких дрібниць. "Живий" прапор України ще раз підкреслює патріотизм жителів нашого міста і його красу. Якщо такі заходи - системні, то вони впливають на свідомість людей", - підкреслив керівник цієї організації Ібрагім Сулейманов.

Квіти, які символізують державний стяг, надіслані волонтерами з Голландії в знак підтримки боротьби нашого народу за єдність і незалежність України.

Анна СОКОЛЕНКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів