Щоб молодь не виїжджала з Херсона

Якщо ми хочемо, щоб молодь не виїжджала з Херсона, ми повинні розвивати інфраструктуру міста, - впевнений народний депутат України Олександр Співаковський.

Історія Обласного палацу молоді та студентів сягає 1965 року, тоді його в Херсоні називали Палац культури текстильників. Чимало відомих людей нашого міста саме тут розпочинали і свій творчий шлях, і просто формували себе як особистість. А головне, що він за роки став справжнім храмом культури.

"Палац молоді і студентів має соціальне значення для регіону. Якщо ми хочемо, щоб молодь не виїжджала з Херсона, ми повинні розвивати інфраструктуру міста. Відродити цей об'єкт, переформатувати - таке стоїть перед нами завдання, - сказав Олександр Співаковський на брифінгу "Перспективи розвитку інфраструктури Херсонщини".

- 49 років тому я востаннє грав на акордеоні "Полонез Огіньского" саме в залі Палацу текстильників, тому для мене це - особисте. Вже зроблені владою кроки по його відновленню - крісла нові придбано, реконструйована котельня.

Хочу подякувати і голові Херсонської облдержадміністрації Андрію Гордєєву, голові обласної ради Андрію Путілову, керівництву міста, народним депутатам України від Херсонщини і колегам-нардепам з інших регіонів за з'єднання навколо ідеї відродження потужного культурного об'єкту. І це не останній об'єкт з формування духовної безпеки нашої країни".

Олег АЛЕКСАНДРОВ

P.S. На брифінгу було озвучено, що у 2016 році на термосанацію обласного Палацу молоді і студентів на капітальний ремонт із утеплення стін, заміну вікон, дверей і вітражів) із державного Фонду регіонального розвитку виділяється 3 млн. 566 гривень. Повна вартість будівництва близько 4 млн. гривень. Важливо, що реалізація проекту можлива за умови співфінансування з місцевою владою.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів