Соціальні питання – пріоритет для херсонської влади

У Херсонському державному університеті урочисто відкрита студентська їдальня «Універ», яка обслуговуватиме викладачів і студентів.Відкриття довгоочікуваної їдальні стало можливим завдяки командній роботі членів партії «БПП-Солідарність».

«Партія «Солідарність» вкотре демонструє вміння працювати єдиною командою по всій вертикалі – від парламентарів до депутатів місцевого рівня. Лобіювали вирішення цього питання на державному рівні, звісно, народні депутати Андрій Гордєєв та Олександр Співаковський, підтримали їх однопартійці у міській раді», – наголосила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Ще в грудні 2014-го року під час зустрічі з колективом ХДУ народні обранці від Херсонщини отримали такий запит від студентів. З тих пір почали потужне лоббі на рівні уряду.

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, тоді – член бюджетного комітету Верховної Ради займався вирішенням цього питання. Як результат, Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо виділення коштів на капітальний ремонт харчоблоку і приміщення їдальні та устаткування.

«У роботі нашої команди є результат. Ми практично щодня звітуємо про конкретні справи. Після того, як ми отримали запит від студентів, питання стало для нас одним з найголовніших. І народні депутати від Херсонщини зробили все, аби нова сучасна їдальня була відкрита для студентів і викладачів», – сказав у виступі голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Про те, що університету, в якому навчаються тисячі студентів, була вкрай необхідна їдальня, знає не з розмов нинішній перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти та науки, а раніше – перший проректор ХДУ, Олександр Співаковський.

«У регіонів немає майбутнього без університетів, тому влада повинна, в першу чергу, турбуватись про здоров'я наших студентів і викладачів. Ми фактично виконали обіцянку перед вищою школою, яка є для мене рідною. І я вітаю всіх з цією подією», – сказав народний депутат Олександр Співаковський.

Відразу ж після урочистої частини гості змогли відвідати студентську кав'ярню і скуштувати страви на свій смак.

Український Південь

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів