Чи затримають головного санітарного лікаря Херсонщини?

Кілька годин тому головний міліціонер України Арсен Аваков, як завжди - у соціальних мережах, повідомив, що просто зараз відбуваються слідчі дії (обшуки) у кабінетах 19 начальників обласних санітарних управлінь області (прізвища та назви обласних центрів не розголошують), частина з яких так само будуть затримані.

Причиною такого масштабного «захоплення» вказана "схема", яку розкрили міліціянти.

Як повідомляє пан Аваков поліцією розкрито корупційну схему, яку запровадив та запустив у дію Головний санлікар України Святослав Протас, якого було затримано сьогодні у першій половині дня, разом з ним взято під варту ще одного чиновника.

«Щойно у робочому кабінеті, затриманий Головний санітарний лікар України Святослав Протас з начальником департаменту Санітарної служби України Чепурним.

Одночасно по всій країні, проводяться обшуки, допитуються 19 головних санітарних лікарів областей, частина з яких також будуть затримані», - написав Арсен Аваков.

Як стало відомо, група чиновників, на чолі з С.Протасом, розробила і запровадила злочинну схему розкрадання великої суми бюджетних коштів. Але, санітарні лікарі виявилися не такими спритними у махінаціях, як у санітарних справах, їх було затримано під час першої ж махінації, коли вони намагалися перевести у готівку 400 тисяч вкрадених грошей.

«Спільна операція проводилася і розроблялася Нацполіціей (ДЗЕ) і НАБУ. Відмінний приклад координованих спільних дій! Протас був затриманий у власному кабінеті, як організатор розкрадань.

Він діяв цинічно – попередньо змовившись про те, як і за якими правилами викрадатися і відмиватися бюджетні гроші . Всім довели правило і «обов'язки» - і всі погодилися брати участь в афері .. і тільки один(!) сказав – ні» - зазначив там же глава МВС.

Можливо це саме головний санітарний лікар Херсонщини? Чи він серед тих, хто не зумів встояти перед спокусою?

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон