Херсонська "Самопоміч" пропонує замінити вікна у садочках і школах

На минулому засіданні сесії Херсонської міської ради депутати фракції ПП «Об'єднання «Самопоміч» оприлюднили звернення до депутатського корпусу з пропозицією втілити у системі дошкільних та шкільних закладів міста проект з енергозбереження.

Депутати "Самопомочі" запропонували замінити вікна у всіх херсонських дитячих садках та школах, виділивши цільові кошти на цей проект при розгляді перерозподілу бюджетних призначень за перше півріччя.

Коментуючи пропозицію, голова фракції «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Дмитрієв зазначив, що цей проект дуже значущий для міста, адже його втілення дасть можливість економити бюджетні кошти при розрахунках за теплоносії, оскільки оплата відбувається з міського бюджету.

Крім того у школах та садках з заміною вікон у всіх приміщеннях: коридорах, санвузлах, спортивних залах, а не лише в класах, стане значно тепліше, що значно знизить рівень захворюваності дітей з настанням холодів.

Для втілення проекту Управлінню освіти Херсонської міської ради запропоновано підготувати рішення з підтвердженою кількістю і сумою коштів для заміни всіх вікон у дошкільних і шкільних закладах міста.

«Об'єднання Самопоміч» Херсон

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон