На Херсонщині «попалися» тютюнові комерсанти

 На Херсонщині «попалися» тютюнові комерсанти
В рамках операції «Акциз - 2016» працівниками оперативного управління Головного управління ДФС у Херсонській області спільно із спеціалістами Херсонського зонального відділу Військової служби правопорядку припинено безліцензійний продаж тютюнових виробів поблизу с.Раденськ Цюрупинського району.

На території дачного поселення податкові міліціонери викрили незаконну реалізацію тютюнових виробів без дозвільних документів (ліцензії). У тютюнових комерсантів вилучено 857 пачок сигарет орієнтовною вартістю майже 10 тис.гривень.

За порушення вимог ст.15 ЗУ від 19.12.95 №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.164 КУпАП - штраф від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією продукції чи без такої.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів