Флагмани промисловості Херсонщини: ТОВ «Дунапак Таврія»

На Херсонщині триває інспектування промислового потенціалу області, ініційоване головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим. Цього разу керівники області відвідали підприємство гофроупаковки ТОВ «Дунапак Таврія»

Потужне підприємство Dunapack Tavria, яке розташоване у Цюрупинському районі Хе6рсонщини, спеціалізується на виробництві гофротари для сільського господарства, виноробства та харчової промисловості. Продукція підприємства "Дунапак Таврія" добре відома у Європі.

Керівники заводу, під час зустрічі з головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим та заступником губернатора Євгеном Рищуком, продемонстрували виробничі потужності підприємства та плани його розвитку. Загальна площа виробництва - 24 тис. квадратних метрів. Планова потужність "Дунапак Таврія" 120 млн. м гофрокартонної упаковки на рік.

За словами генерального директора підприємства Дениса Бєлковського, продукція Херсонського заводу переважно поставляється в країни ЄС або служить для упаковки українських товарів, які експортуються.

"Сучасна упаковка – це важлива умова для виходу продукції українських виробників на європейський ринок, – зазначив Денис Бєлковський. – Наша продукція відповідає усім вимогам західних партнерів".

Завод Dunapack було побудовано австрійською компанією Dunapack у 2012 році, фактично в чистому полі біля Олешок. Це абсолютно новий завод з виробництва гофротари, сума інвестицій у який склала 40 млн. євро.

"Два показники, за які ми зараз боремося – це збільшення інвестицій та зростання індексу будівельної активності, – заявив очільник області Андрій Гордєєв. – Мене цікавить, щоб усі інвестиції в області були публічними. Адже показник динаміки зростання інвестицій впливає на збільшення наступних інвестицій в регіон".

Сьогодні на заводі працює двісті працівників з Херсонщини. Але підприємство планує збільшити кількість працівників удвічі за умови виходу на повну потужність. Саме для цього керівники заводу відверто просять спростити регуляторну державну політику та усунути бюрократію з боку держави. Зокрема, це стосується ситуації на митниці.

Голова адміністрації Андрій Гордєєв запевнив у готовності сприяти розвитку виробництва та відзначив необхідність співпраці сучасних підприємств із закладами профтехосвіти: "Сьогодні система ПТУ відстала від реальних виробничих потреб років на 30. Щоб зберегти систему ПТУ ми маємо оптимізувати їхню роботу відповідно до потреб таких ось сучасних підприємств".

В свою чергу заступник голови ОДА Євген Рищук повідомив, що при ОДА буде негайно створено робочу групу, яка вивчить – чому дане підприємство було змушене перейти на обслуговування в митницю західної України через постійні непорозуміння із херсонськими митниками.

"З цим непорозумінням потрібно розібратися, – говорить Євген Рищук. – Успішне підприємство має виробничі потужності на Херсонщині, а розмитнювати вантажі мусить за сотні кілометрів.

За підсумками візиту обласного керівництва на підприємство буде підписано меморандум з австрійськими інвесторами щодо розвитку виробництва та сприятливого інвестиційного клімату на Херсонщині.

"Сьогодні інвестори з осторогою дивляться на Україну в цілому, – говорить Андрій Гордєєв. – Світ був би готовий інвестувати в Херсонщину за умови прозорості влади та достойних умов ведення бізнесу. І ми їх забезпечимо".

За матеріалами сайту gordeev.org.ua

Довідка: ТОВ "Дунапак Таврія"

Генеральний директор - Бєлковський Денис Сергійович

Розташоване у м. Олешки Херсонської області

• ТОВ "Дунапак Таврія" - одне з підприємств підрозділу "Дунапак Пекеджінг", належить австрійській фірмі "Принцхорн Холдінг", яке є одним з найбільших виробників гофротари в Центральній та Східній Європі.

• Підприємство утворене 21 грудня 2011 року, первинне виробництво запущене 13 листопада 2012 року, а вже 15 листопада 2012 року відболося перше відвантаження продукції. Планова потужність виробництва сьогодні складає близько 120 млн. метрів гофрокартонної упаковки на рік

• Підприємство зі 100% іноземним капіталом, має приватну форму власності. На підприємстві використувується сучасне обладнання виробництва Німеччини, Франції, Швейцарії

• Загальна площа виробництва з адміністрацією - 24 тис. квадратних метрів. На сьогодні тут працевлаштовано 220 спеціалістів із середньою зарплатою 9700 грн

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів