Херсонський мер підтримує Киву?

 Херсонський мер підтримує Киву?
Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко та кандидат в народні депутати Ілля Кива провели спільну прес-конференцію у приміщенні Херсонської міської ради, що є порушенням виборчого законодавства – вважають активісти мережі ОПОРА

Самий факт проведення спільної прес-конференції кандидата в народні депутати та посадової особи, в даному випадку - міського голови, є порушенням п.п.2, 3 ч. 1 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів»:

«Участь у передвиборній агітації забороняється:

...2) органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам;

3) у робочий час посадовим і службовим особам органів, зазначених у пункті 2 цієї частини, крім випадків, коли відповідна посадова чи службова особа є кандидатом у депутати».

Також заборонено проводити агітаційні заходи у приміщенні, яке належить органу місцевого самоврядування (ч. 3 ст.74 Закону).

Як можна побачити в цьому телевізійному сюжеті, який вийшов на екрани 22 червня, Ілля Кива протитрований як кандидат в народні депутати, але ролик не позначений як передвиборна агітація, що порушує ч.17 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів»:

«Включення до інформаційних теле - і радіопрограм (випусків новин) передвиборних агітаційних матеріалів партій, у тому числі політичної реклами, забороняється. Усі матеріали передвиборної агітації повинні бути відокремленими від інших матеріалів і означені як такі».

Прес-служба ОПОРИ в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів