Останній бій героя АТО

Євген Тихонов народився і виріс у селі Цукурах Каховського району. Тільки-но у зоні АТО розпочалися бойові дії, він сказав вдома, що піде боронити рідну землю, і записався до добровольчого батальйону "Айдар".

Опинившись у самому вогняному пеклі неоголошеної війни, воював мужньо, був нагороджений командуванням. Нещодавно побував вдома у короткостроковій відпустці.

Коли ж прибув до своєї військової частини, що під Мар'їнкою Донецької області, через три дні загинув у жорстокому бою.

Опівночі до військового табору айдарівців проникла ворожа диверсійно-розвідувальна група, зав'язалася запекла перестрілка.

Євген разом з іншими бійцями сміливо чинив опір, але сили були нерівними. 31-річний воїн одержав 8 кульових поранень, від яких і загинув.

У храмі святих рівноапостольних Костянтина та Єлени отець Димитрій провів відспівування новопреставленого раба Божого.

На траурному мітингу кам'ян­ський сільський голова Алла Федай сказала, що у зоні АТО гідно несуть службу воїни-земляки. Двоє — Роман Атаманчук із Сергіївки та Євген Тихонов загинули смертю хоробрих, захищаючи незалежність і суверенітет рідної Вітчизни.

З хвилюванням і трепетом говорили голова Кахов­ської райдержадміністрації Валерій Салтиков та голова райради Тетяна Тертична, про те, що незабаром у Каховці встановлять меморіальну дошку, на якій викарбують портрети та імена чотирьох загиблих героїв району.

Начальник обласного управління соціального захисту Геннадій Причина наголосив, що прифронтова Херсонщина повинна стати надійним форпостом з захисту південних кордонів нашої держави, а заступник директора Кам'янської ЗОШ I—III ст. Валентина Бурбело, де вчився Євген, запевнила, що школа завжди пам'ятатиме свого вихованця.

Депутат обласної ради Віктор Помазнюк, який разом із сільгоспвиробниками Едуардом Репілевським, Леонідом Кириченком та Андрієм Петренком на прохання командування військової частини, де служив Євген, подарували автомобіль, дуже емоційно і проникливо мовив такі слова: «Хлопець мав хорошу зарплату, але пішов боронити рідну землю, коли ще в зоні АТО військовослужбовці одержували мізерні гроші. Я його цінував за непідробний патріотизм, за справжню українську душу. Допоки є такі люди, ми будемо жити і утверджуватися!».

Військовий побратим Євгена з позивним «Володимир» сказав коротко, але ємно: «Він був справжній мужчина, воїн, який мужньо загинув на полі бою».

Володимир МЕНИСЕНКО
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон