Скадовський "Провінційний балет" підкорив столицю

Київ - серце нашої Держави! Це місто величі, сучасності, мрій і сподівань. І одна мрія Народного ансамблю сучасної хореографії «Провінційний балет» здійснилася!

Минулої п'ятниці, 17 червня, за підтримки Міністерства культури України та Всеукраїнської спілки «Талановиті діти України», пройшов Християнський фест-конкурс талановитих дітей, на який був запрошений колектив зі Скадовська.

Молодша група ансамблю показала поважному журі два танці «Ляльки» та «Українські веселочки», за які отримала перше місце! Доросла група виконала хореографічну композицію «Зелене літечко» (солістка Анастасія Белеста) та «Кольори душі» (солістка Любов Хандусь) і отримали Гран-Прі фестивалю!

Виступали діти під величчю Успенського собору, милувалися золотими куполами і ансамблями Лаврських Соборів.

Жюрі фестивалю (заслужені артисти, діячи та Народні артисти України, ректори Університетів Культури та відомі актори і співаки) були вражені талантами та майстерністю юних танцівників з провінції.

Гарним завершенням фестивалю стало звітне слово та чудова пісня про Святу Україну у виконанні начальника відділу культури і спорту Скадовської райдержадміністрації Ольги Миронець.

Проживали учасники фестивалю на територіі самої Лаври в готелі для поломників, де розташовані магазини, кафе, музеї, хлібопекарні, друкарні, трапезні, чайові і, навіть, свічковий та консервний заводи.

Дітям провели цікаву екскурсію в Печери та джерело живої води, зоопарк, Маріїнський парк та музей води. Відвідування Майдану Незалежності дуже вразило людностю, красою і спогадами про революцію Гідності. Дуже гарні спогади осталися у дітей про перебування в Києві.

Нескінченний потік радості, натхнення і бажання працювати і творити надихнув артистів і їх керівника Наталію Шептухіну на подальшу творчість і перемоги!

Народний ансамбль сучасної хореографії «Провінційний балет» (керівник Наталія Шептухіна), батьки та друзі колективу вдячні приватній фірмі «Максим» та їх колишньому керівнику Сергію Володимировичу Максимову та теперішньому молодому директору Сервулі Вячеславу Володимировичу за багаторічну підтримку і допомогу колективу!

Колектив висловлює подяку перевізнику «Корсар» та їх керівнику Василю Вікторовичу Гребенюку. Особлива подяка гарному другу, творчій людині, народній співачці, начальнику відділу культури і спорту Скадовської райдержадміністрації Ольгі Василівні Миронець за підтримку і співпрацю, любов до українського, народного і талановитого!

Художній керівник, хореограф-постановник
Народного ансамблю сучасної хореографії «Провінційний балет»
Наталія ШЕПТУХІНА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон