Генічеськ вразив Скадовськ!

Серед багатьох учасників та хореографічних колективів, які зібралися у середині червня на фестиваль «Скадовськ збирає друзів»,генічани здобули перемогу та отримали дипломи І та ІІІ ступеню у номінації «Хореографічне мистецтво».

«Скадовськ збирає друзів» — всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої творчості, який проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді у різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, обмін досвідом, виховання поваги до культури багатонаціонального етносу України.

Фестиваль проводиться у трьох вікових категоріях (молодша 6-10 років; середня 11-14 років; старша 15-18 років) та у п'яти номінаціях (вокальне, хореографічне, театральне, декоративно-прикладне мистецтво, художнє читання).

Фестиваль проходив у м. Скадовську в районному будинку культури. 13-14 червня 2016 р. Генічеський Районний будинок культури у Скадовську представляв народний хореографічний колектив «Орхідея» керівник В. Майлуніс.

Серед багатьох учасників та колективів Генічеськ здобув перемогу та отримав дипломи І та ІІІ ступеню у номінації «Хореографічне мистецтво».

Тож вітаємо учасників колективу, та дякуємо за старання, працю та любов до величного мистецтва танцю. Окрема подяка батькам вихованців народного колективу за допомогу та підтримку. Генічеські таланти не перемогти! Ви наша гордість та надія! Так тримати!

Генічеська районна рада

На фото: Народний хореографічний колектив «Орхідея» Генічеського районного Будинку культури

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон