Співаковський: Для нас важливо презентувати Херсонщину потенційним партнерам

Співаковський: Для нас важливо презентувати Херсонщину потенційним партнерам
Народний депутат України Олександр Співаковський привітав учасників ІІІ Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, який відкрився сьогодні у Херсоні.

- Сьогодні в Херсоні вже втретє відкрився Балтійсько-Чорноморський економічний форум, мета якого – продемонструвати економічні та інвестиційні можливості Херсонщини, організувати співробітництво ділових кіл у виробництві товарів і послуг, створення інноваційно-виробничих і логістичних кластерів.

Цього року захід надзвичайно представницький. За офіційними даними, участь у ньому беруть понад 50 делегацій з 16 країн світу — Грузії, Арменії, Болгарії, Турції, Молдови, Литви, Латвії, Білорусі, Польщі, Румунії, Німеччини, Австрії, Італії, Великої Британії та США. А це свідчить про те, що інтерес іноземних інвесторів до України і її Півдня невпинно зростає.

Нам дійсно є чим пишатися, і водночас ще є над чим працювати. Херсонщина має надзвичайний економічний потенціал, і для нас важливо презентувати його потенційним партнерам. Ми відкриті для співробітництва.

Тож сподіваюся, що ІІІ Балтійсько-Чорноморський економічний форум дасть поштовх для подальшого розвитку інвестиційної привабливості нашого регіону. Бажаю його учасникам змістовних дискусій та нових взаємовигідних і цікавих контактів.

На жаль, не зміг привітати особисто, тому вдячний головам Херсонської облдержадміністрації та міської ради за те, що передали вітання гостям та учасникам цього поважного заходу від мене та інших херсонських нардепів.

Народний депутат України
Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів