Прогнозують ажіотажний попит на субсидії

Прогнозують ажіотажний попит на субсидії
Наступної осені на Херсонщині по субсидії можуть звернутися додатково від 60 до 70 тисяч родин (нині їх отримує всього 90,5 тисячі родин).

Цей прогноз оприлюднив на колегії ОДА керівник Департаменту соцзахисту населення Геннадій ПРИЧИНА. Ажіотажний попит на допомогу від держави - очікуваний наслідок різкого підвищення тарифів на центральне опалення та газ, що особливо вдарить по кишенях українців саме в опалювальний сезон.

На додачу компенсаційні виплати з держбюджету підприємствам-постачальникам послуг хронічно затримуються, і борги перед ними зростають. На сьогодні вони вже сягнули 467 млн. грн., зазначили на колегії.

ДОВІДКОВО. Ще десять років тому субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, електроенергії та газу на Херсонщині отримували 23,6 тисячі сімей, або кожна двадцята. Нині через бідність без допомоги не може існувати вже кожна п'ята родина, а восени - кожна третя.

Якщо так піде і далі, виставляти споживачам рахунки за тепло, світло та голубе паливо просто не буде сенсу: їх зручніше буде одразу "переадресувати" державі, яка не може втримати баланс між доходами та витратами громадян.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів