Оголошується щорічний конкурс «Міжнародний день Дніпра»

Оголошується щорічний конкурс «Міжнародний день Дніпра»
Учасниками конкурсу можуть стати місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні землевласники і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, представники приватного бізнесу, окремі громадяни, які надіслали до обласної конкурсної комісії оформлені матеріали з підсумками проведеної роботи за напрямками, визначеними умовами конкурсу.

До 1 липня 2016 року надати до відділу водних ресурсів Каховського МУВГ заповнену відповідного зразка анкету учасника конкурсу. Згідно з напрямками (номінацій) конкурсна комісія визначить переможців.

Положення про конкурс і зразок анкети будуть розміщені на сайті Херсонського обласного управління водних ресурсів: vodgosp.kherson.ua

74800, Херсонська обл., м.Каховка, вул.Леніна, 132, Каховське міжрайонне управління водного господарства. Тел. (05536) 5-55-65.

"Каховська Зоря"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів