Олександр Співаковський: Рабство, яке існує в системі освіти, має бути знищено

Олександр Співаковський: Рабство, яке існує в системі освіти, має бути знищено
Сьогодні Парламент має розглянути зміни до Закону про вищу освіту в частині працевлаштування випускників.

«В першу чергу проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників" (реєстраційний номер 3312-д) стосується випускників медичних університетів. Ми пропонуємо звільнити молодих фахівців від обов'язку відпрацьовувати три роки за розподілом», – заявив виконуючий обов'язки голови Комітету з питань науки і освіти, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський.

«Рабство, яке існує в системі освіти, має бути знищено, – наголосив народний депутат. – Закон 3312-д вирішує останню проблему щодо обов'язкового розподілу випускників в сфері медицини. Закон стимулює місцеву владу до створення належних умов для роботи та проживання молодих лікарів. Місцева влада вимушена буде проводити перемовини з випускниками і вирішувати питання укладання з випускниками відповідної угоди. Коли молодий лікар буде працювати за власної волі, це позитивно відобразиться на якості його послуг».

Прес-служба БПП Солідарність

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів