Херсонгаз просить повернути вкрадене

Херсонгаз просить повернути вкрадене
Протягом березня - травня поточного року на об'єктах газопостачання населених пунктів області було зафіксовано кілька втручань в роботу систем спостереження за діяльністю обладнання.

Було вкрадено кілька сонячних панелей, які забезпечують з'єднання для оповіщення на випадок аварійної ситуації.

У зв'язку із цим ПАТ Херсонгаз звертається до мешканців населених пунктів, громадськості та місцевих органів влади більш уважніше ставитися до об'єктів газопостачання на території та в межах ваших поселень.

Адже несвоєчасне реагування на аварійну ситуацію через крадіжку обладнання, може привести до раптового відключення цілого населеного пункту, або кількох у будь-який час доби та пору року, що може нанести значний збиток і навіть призвести до аварії із непередбачуваними наслідками.

Громадяни, які протягом визначено періоду, незаконно заволоділи майном ПАТ Херсонгаз, (поцупивши сонячні панелі на газорозподільних пунктах) просимо його добровільно повернути до підприємства із гарантією не розповсюдження інформації про даний випадок у правоохоронних органах.

Обладнання на газових пунктах дуже специфічне і не може бути застосоване у вжитку або продано на брухт.

Наталія ПЯТНИЧЕНКО
Прес-секретар ПАТ "Херсонгаз"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів