Прапор Херсонщини - військовим

Під час виїзного засідання інспекції стану бойової підготовки підрозділу ЗСУ, дислокованого в Херсонській області у с.Раденськ Цюрупинського району,голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв вручив солдатам 57-ої бригади прапор Херсонщини.

«Це прапор Херсонської області. Передаємо його вам як символ захисту України, починаючи з Херсонщини. Хочеться, щоб всі ми були земляками – херсонцями, адже багато з вас приїхало на службу сюди з усіх куточків України. Дякуємо вам, що ви всі тут захищаєте наш регіон, – наголосив керівник області.

- Ми приїхали до вас з вдячністю за те, що ви покинувши свої домівки витрачаєте свій час на те, щоб вся Україна та зокрема Херсонщина жила в мирі. Щоб сьогодні наші діти йшли на останній дзвоник посміхаючись, знаючи про те, що вони в безпеці», – зазначив Андрій Гордєєв.

Крім того, очільник області подякував військовим за те, що вони показали свою військову майстерність дітям, які разом з волонтерами, журналістами та представниками влади взяли участь у військових навчаннях.

За матеріалами Херсонської ОДА

Фото Віктор Залевський

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів