Натхнення на одужання...

У середу,1 червня в рамках арт-проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбудеться відкриття персональної виставки талановитої херсонської фотохудожниці Марини Молодих.

Фотовиставка «Натхнення на одужання» - це серія чорно-білих та кольорових фотографій – моментів, у яких зображена краса жінки, незалежно від її соціального статусу, професії, віку, ззовні сильних, але ніжних та тендітних всередині.

Це 35 фото – 35 жіночих історій, непростих, натхненних та прекрасних. І в кожній з них – вміння радіти світлим моментам нашого життя. Неймовірні емоції викликають зображення завзятої маленької дівчинки, чарівної посмішки юної красуні, натхненні погляди закоханих, сяюче обличчя щасливої майбутньої мами.

«Я хочу аби люди, які будуть приходити на мою виставку, зрозуміли що у світі немає нічого неможливого, що навіть у самих простих речах можна знайти щось прекрасне» - підкреслює фотохудожниця Марина Молодих.

Образ жінки, закоханої дівчини, люблячої матері, символ надійності та турботи – головні мотиви виставки, яка відкриється 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей.

Відкриття відбудеться: 1 червня 2016 року, о 12:00 у Херсонському обласному онкологічному диспансері (1 поверх головного корпусу).

Додаткова інформація: onko.xood@gmail.com

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів