На Херсонщині перевіряли боєздатність армії

Вчора, 28 травня представники громадськості та влади Херсонщини проінспектували стан бойового підрозділу ЗСУ, розташованого на території області, та взяли участь у бойових навчаннях військових.

За ініціативи голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва відбулося виїзне засідання інспекції стану бойової підготовки підрозділу ЗСУ, дислокованого в Херсонській області у с.Раденськ Цюрупинського району.

Крім того, учасники заходу, а саме керівництво обласної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, волонтери, громадськість Херсонщини, молодь та журналісти мали змогу взяти участь у бойових навчаннях, ознайомитися з видами та принципами роботи стрілецького та колективного озброєння і зенітно-ракетної установки, яка вражає цілі як на землі, так і в повітрі.

Як прокоментував Андрій Гордєєв, інспекція стану бойових підрозділів ЗСУ, це перш за все знайомство зі збройними можливостями, які має Херсонщина: «Це чітке розуміння в якому стані знаходиться бойовий склад, і чи готові ми дати відсіч у випадку агресії. Я задоволений побаченим тут, – відмітив керівник області.

- Сьогодні ми спеціально запросили команду журналістів, молодь, волонтерів та громадськість, щоб вони побачили всю потужність Збройних Сил України, ознайомилися з видами зброї та знали як нею користуватися».


Також Андрій Гордєєв виніс слова подяки волонтерам, які у значній мірі допомагають українській армії: «Ми побачили досить професійний рівень ЗСУ, які відпрацювали гідно всі наземні та повітряні цілі та показали гідну бойову майстерність відповідно до сучасних вимог. Багато бійців, які знаходяться зараз тут пройшли АТО – це люди, які вміють воювати», – підкреслив керівник області.

За словами полковника Дмитра Красильникова, командира бригади, ініціаторами заходу став підрозділ ЗСУ та облдержадміністрація: «Ми постійно проводимо такі заходи, зокрема для патріотичного виховання нашої молоді.

- Сьогодні, також зібрали чимало школярів, переможців спортивних олімпіад, медалістів, переможців наукових олімпіад, щоб вони мали змогу ознайомитися з нашою роботою та мали змогу навчитися елементам військової підготовки», – розповів військовий.

По завершенню заходу військовослужбовцям показали святковий концерт, організований Управлінням культури облдержадміністрації.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв за високі показники в бойовій підготовці, сумлінне виконання службових обов'язків, взірцеву військову дисципліну та активну військову позицію відзначив Почесною грамотою голови облдержадміністрації 10 солдат 57 ОМПБр. Подяку голови облдержадміністрації отримало 8 військовослужбовців.

За матеріалами Херсонської ОДА

Фото Віктор Залевський

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів