Херсонська "Самопоміч" за здоровий спосіб життя

Минуло року ГО «Самопоміч» Херсон в рамках програми з підтримки спорту та популяризації здорового способу життя оголосило про початок безкоштовних занять з самбо для дітей віком 7- 8 років на базі клубу бойового та спортивного самбо «Шторм»

Добігає кінця навчальний рік, незабаром останні дзвоники та випускні, і спортивний проект херсонської «Самопомочі» також має своїх маленьких випускників. Більше двадцяти дітей протягом року безкоштовно тренувалися в клубі «Шторм» у тренера Володимира Тимченка, куратора спортивних програм ГО «Самопоміч» Херсон.

21 травня відбулися обласні змагання з спортивного самбо, де наші вихованці змогли показати рівень своєї підготовки. На фото ви бачите найкращих юних спортсменів, які зайняли призові місця та їх першого тренера і наставника Володимира Тимченко.

«Самопоміч» Херсон

ГО «Самопоміч» Херсон щиро вітає з цією подією батьків та юних спортсменів. Бажаємо їм нових досягнень у спорті та навчанні!

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів