На порядку денному у депутатів Херсонської міськради – дитячі садки

Цей навчальний рік добігає кінця, але у колективу дошкільного навчального закладу №61 м. Херсона немає упевненості у тому, що вони зможуть прийняти дітей у вересні.

Приміщення дитячого садку потребує термінового капітального ремонту. У результаті прориву водопровідної труби фундамент дитсадку просідає, відповідно – вся будівля руйнується.

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко та голова бюджетної комісії Андрій Дмитрієв відвідали дошкільний заклад. Депутатська комісія оглянула дитячі групи, поспілкувалась з колективом, і дійшла висновку, що стан дійсно критичний.

«Зараз у садочку працює 3 групи, в яких виховуються 75 дітей. Умови для їх перебування абсолютно непридатні, - говорить голова бюджетної комісії Андрій Дмитрієв. – Ще 60 родин стоять у черзі до дитсадку. Тому питання з капремонтом потрібно вирішувати терміново».

Загалом, віддати малюка до дошкільного навчального закладу для мешканців двох історичних районів Херсона – Забалки і Сухарного – це проблема. Свого часу дитячі садки передавались у приватні руки, а ті, що збереглись, потребують капіталовкладень. Кількість дітей збільшується, а ось місць у дитсадках – ні. Тому на минулій сесії депутатський корпус виділив 300 тисяч гривень на виготовлення проектної документації для будівництва дитячого садка на 3 групи поблизу 5-ої школи.

І тепер депутатам потрібно прийняти рішення по 61 дитячому садку. Кошторис капітального ремонту приміщення вже складений. У ньому передбачається відновлення по периметру будівлі вимощення (48 тис. грн.), підсилення несучих конструкцій (25 тисяч), заміна підлоги (52 тис.) та ремонт груп (91 тис.) – усього 216 тисяч гривень.

«Питання про виділення коштів на капремонт приміщення ДНЗ №61 буде винесене у сесійну залу вже найближчим часом, - підсумувала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко. – Діти нашого міста мають перебувати і зростати у комфортних умовах, а депутати повинні їх створити. Херсонці довірили нам вирішення соціально значущих питань і ми працюватимемо над цим».

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів