Напередодні професійного свята прикордонники провели збори

Напередодні професійного свята на базі Азово-Чорноморського регіонального управління відбулись збори з начальниками відділів прикордонної служби.


Основним питанням зібрання стала якісна організація служби для досягнення максимальних результатів оперативно – службової діяльності та недопущення втягування персоналу у корупційну діяльність.

В рамках операції «Чисті руки» до начальників довели вимоги щодо організації роботи з підлеглим персоналом. Крім того, у них прийняли заліки на знання антикорупційного законодавства, де керівники особисто довели на відмінно, що знають всі вимоги законів та керівних документів. Не забули перевірити і фізичну підготовку офіцерів, яку теж всі здали на добре та відмінно.

Закінчились збори проведенням Колегії Азово-Чорноморського регіонального управління, на якій всім посадовим особам вказали на їх здобутки та прорахунки, на що звернути увагу для кращого результату. Окремим аспектом виділили основні принципи, що повинен усвідомити кожен прикордонник – «законність, самовідданість, принциповість, професійність, відповідальність, духовність і віра».

Помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального
управління з питань взаємодії зі ЗМІ
Максим Сорока

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів