Гордєєв створить Інвестиційну Раду Херсонщини

Про це голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв повідомив вчора, 24 травня, під час засідання колегії обласної державної адміністрації.

Саном на 01 квітня 2016 року на території області реалізовувалося 12 стратегічних інвестиційних проектів у різних сферах життєдіяльності, переважно у галузі будівництва об'єктів з вироблення альтернативних видів енергетики та об'єктів з вирощування й переробки сільськогосподарської продукції, загальною кошторисною вартістю близько 17228,7 тис. грн.

Про це під час засідання колегії обласної державної адміністрації, доповіла заступник директора Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації Анаїт Ованесян.

Вона розповіла, що ефективно проводилася робота у напрямку вдосконалення практики виділення на території області земельних ділянок, вільних від забудови, під будівництво об'єктів торговельного, соціально-побутового, рекреаційного та культурного обслуговування населення, які пропонуються інвесторам для реалізації перспективних інвестиційних проектів.

Так, за підсумками проведеної роботи встановлено, що станом на 01 березня 2016 року на території області налічувалася 181 земельна ділянка, загальною площею 9086,02 га.

Слід зазначити, що за рахунок надання реципієнтам області грантової підтримки, станом на 01 січня 2016 року в області реалізовано 12 проектів міжнародної технічної допомоги, загальною вартістю орієнтовно 18 082 423,5 доларів США.

В свою чергу, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв наголосив на необхідності створення в області Інвестиційної Ради, до складу якої будуть входити спеціалісти, які мають досвід в залучені інвестицій:

«По кожному району області є багато об'єктів – непрацюючих ферм, підприємств. Ми створимо інвестиційну раду, дамо доручення головам райдержадміністрацій проінвентаризувати ці об'єкти та надати свої ідеї щодо того, які саме інвестиційні проекти можливо запровадити», – наголосив керівник області.

За словами Андрія Гордєєва, після проведення інвентаризації цих об'єктів інвестиційна рада у подальшому буде займатися питаннями оформлення інвестиційних майданчиків: «Інвестиційні майданчики необхідні для можливості подальшого представлення інвестиційних пропозицій потенційним інвесторам», – підкреслив Андрій Гордєєв.

За матеріалами Херсонської ОДА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів