У вітчизняних науковців сьогодні професійне свято — День науки

Його святкують як відомі вчені зі світовим ім'ям, так і студенти та аспіранти вишів. Причому - з повним правом.

Адже служіння Його Величності Науці вимагає від людини не лише природної обдарованості, глибоких знань та працездатності. Потрібні ще й неабияка внутрішня свобода та майже жертовна відданість справі.

І саме ці якості насамперед вирізняють справжніх вчених, об'єднують у єдину спільноту і тих, хто присвятив науці ціле життя, і тих, хто робить у цій царині свої перші кроки.

Українська наука та освіта мають славні традиції і величезний потенціал.

І ми пишаємося нашими вченими, які навіть за цих непростих умов своїми досягненнями прославляють Україну за її межами. Неоціненний їх внесок як у розвиток багатьох галузей науки і промисловості, так і у підготовку висококваліфікованих кадрів.

Сьогодні наше суспільство покладає великі сподівання на активну участь наукової спільноти в зміцненні обороноздатності нашої країни та її енергонезалежності, в посиленні вітчизняної економіки та її гуманітарної сфери.

Саме наука має стати локомотивом тих прогресивних перетворень, яких нині конче потребує Україна, міцним підґрунтям її процвітання.

Від усього серця вітаю своїх колег, чиє життя пов'язане з наукою, з професійним святом!

Бажаю всім невичерпного творчого натхнення, здорового оптимізму, талановитих учнів та нових досягнень і відкриттів на славу Науки та України!

З повагою — народний депутат України,
перший заступник голови Комітету з питань науки та освіти
Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів