Херсонці, будьте обережні «ВКонтакте»

Співробітники СБУ винесли офіційне застереження мешканцю Херсона, який у соціальній мережі «ВКонтакте» ініціативно контактував з бойовиком т.зв. терористичної організації «ДНР».

У ході спілкування в мережі Інтернет терорист запропонував мешканцю м. Херсона за гроші здійснити підпал військової техніки однієї з частин в обласному центрі із застосуванням коктейлів «Молотова».

Умовою розрахунку за «виконану роботу» мало бути повідомлення у засобах масової інформації про скоєний терористичний акт. Чоловік відмовився від злочинної пропозиції, оскільки розумів, що наслідки можуть бути трагічними та призвести до людських жертв.

Від імені Служби безпеки України херсонцю оголошено офіційне застереження. У разі повторного вчинення таких дій, його притягнуть до кримінальної відповідальності за ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт), а якщо цю інкримінують статтю, то зловмиснику загрожує покарання від 5 до 10 років позбавлення волі.

Прес-група УСБУ в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів