Арештували Будинок офіцерів

У Херсоні скандал: тут арештували... Будинок офіцерів -- історичну пам'ятку. Причому суд Суворовського району міста прийняв резонансну ухвалу помилково.

Місцевий ЖЕК-2 звернувся з позовом про арешт майна громадянина, котрий заборгував за комунальні послуги. Його нерухомість також розташовувалася на вулиці Перекопській, але номер будинку був іншим.

"Найімовірніше, сталася технічна помилка", - вважає директор Агенції розвитку об'єктів спільної власності територіальних громад Херсонщини Ірина Литвинова.

Та найцікавіше, що арешт на Будинок офіцерів, що є комунальною власністю, наклали ще в лютому 2004 року. А в обласній раді виявили цей факт тільки зараз, коли в органі місцевого самоврядування змінилося керівництво та депутатський корпус.

Тепер працівники агенції через суд домагатимуться зняття арешту. І хтозна, скільки часу та бюджетних грошей відбере відновлення справедливості.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів