В Скадовську знову лунав "Джаз над морем"

Вже традиційно, 13-14 травня 2016 року на великій сцені районного будинку культури ім. Шевченка в Скадовську відбувся ХVІ щорічний відкритий фестиваль «Джаз над морем».

Протягом двох днів показували свою майстерність на сцені Скадовського районного будинку культур колективи з міст: Южне, Білгород-Дністровський, Херсону, Києва, Суми, Кривого Рогу, Черкас, Одеси, Дніпропетровська, Скадовська. Кожного з учасників чекала своя нагорода.

Головний приз – Гран Прі фестивалю отримав Littlе Band з м. Дніпропетровськ (керівник В.А. Марховський). Приз глядацьких симпатій у Littlе Band з м. Київ (керівник заслужений діяч мистецтв України В.І. Басюк)

А 15 травня учасники фестивалю «Джаз над морем», гості та мешканці міста стали свідками феєричного свята – 25-ти річного ювілейного концерту народного колективу дитячого біг-бенду «Сурма» (керівник та диригент Валерій Білошапко та заслужений діяч мистецтв України Анатолій Шумейко).

Ця подія в галузі музики піднесла на самий високий щабель ідею проведення фестивалю «Джаз над морем» в місті Скадовськ.

До учасників фестивалю та гостей звернувся голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик, який привітав колектив з ювілеєм: «Мабуть, без перебільшення можна стверджувати, що скадовські шанувальникам джазу кожного року мають чудову можливість поринути у світ джазової музики. Народний колектив дитячий біг-бенд «Сурма» – гордість не тільки Скадовського району, а й всієї Херсонської області».


Що і підтвердили виступи колективу. Майстерно, майже досконало підготовлені і джазова манера виконання дозволяє, з великим задоволенням, учасникам гурту імпровізувати на високому професійному рівні – що стає запорукою вдалих виступів оркестру.

За матеріалами Скадовської РДА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів