Скадовським досвідом реформування медицини зацікавилися в столиці

Саме тому представники Адміністрації Президента України з національного комітету реформ при Президентові України прибули на Херсонщину.

Як відомо, ситуація з реформуванням охорони здоров'я України, а саме медицини, не задовольняє ні медичних працівників, ні населення країни. Вона залишається складною та невирішеною.

В програмі діяльності Кабінету Міністрів України щодо реформування системи охорони здоров'я прописані певні напрямки, пропозиції, стратегії та завдання, які майже на 90% в більшості співпадають з напрацюваннями та пропозиціями комунального закладу «Скадовська центральна районна лікарні» (далі – Скадовська ЦРЛ), що відбувалися за останні 6 років.

Після зустрічі з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим, делегація прибула до Скадовського району з метою ознайомлення та впровадження інноваційних програм, які проводяться в районі, проведення відповідної роботи для реформування системи охорони здоров'я України.

В роботі взяли участь голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик, голова громадського комітету підтримки економічних реформ Володимир Ідаятов, експерт національної ради реформ з питань охорони здоров'я при Президентові України Анатолій Голунов, представник Національної ради реформ при Президентові України Петра Порошенка з питань реформи охорони здоров'я України Павло Ковтонюк, менеджер групи з реформ системи охорони здоров'я в Reanimation Package of Reformes Олександр Ябчанка та керівний склад Скадовської ЦРЛ

Учасники наради ознайомились з напрацюваннями у Скадовському районі щодо реформування медичної галузі. Розроблена на базі Скадовської ЦРЛ інтегрована модель організації управління медичної допомоги населенню базується на розвитку мережі амбулаторій загальної практики сімейної медицини, формуванні медичного маршруту пацієнта сімейним лікарем, переході до медичної послуги як медико-економічної категорії, організації роботи в єдиному медичному та фінансовому полі на принципах медичної та економічної доцільності, принципами доказової медицини.

За результатами наради, напрацьовані плани та пропозиції щодо створення дорожньої карти для подальшого розширення проекту та реформування медичної галузі в Скадовському районі та Херсонській області.

Також після відповідного узгодження керівника області та узгодження національною радою реформ при Президентові України планується напрацювати відповідні документи для впровадження модельного проекту та його узгодження в процесі децентралізації влади в Україні, реформування добровільного об'єднання громад та узгодження з проектом створення госпітальних округів на Херсонщині.

За матеріалами Скадовської РДА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів