На Херсонщині сплатять рекордний штраф!

Невдала спроба оминути законодавство обійшлася керівникам херсонської фірми у колосальну суму - 146 мільйонів гривень, повідомляє прес-служба ГУ ДФС Херсонщини.

Метикуваті бізнесмени налагодили виробництво етилового спирту, визначаючи його в документах як альтернативне паливо. Якби його й справді постачали на АЗС для заповнення баків автомобілів, все було б у нормі.

Та виробники "палива" на заправки нічого не вивозили, а просто налагодили оптову торгівлю своєю продукцією. І чи заливають спирт у баки, чи використовують його для виготовлення фальсифікованої горілки та коньяку, метикуватих ділків не обходило.

Зате ця обставина дуже зацікавила податківців, котрі задокументували факт оптової торгівлі підакцизним товаром без обов'язкової ліцензії (вона коштує недешево, а бізнесмени вирішили зекономити на отриманні дозвільного документу).

Тож визнавати обґрунтованість висновків вони відмовилися, й спробували через суд довести, що нічого не порушували. Однак суд прийняв сторону податківців, й рішення про фінансові санкції набрало законної сили. До речі, це буде рекордний за сумою штраф, що його коли-небудь сплачували на Херсонщині.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів