Пам’ятаємо про Ваш подвиг

У ці травневі дні, 8 і 9 Травня - Дні пам'яті та примирення, присвячені пам'яті жертв Другої Світової війни, у всьому світі вшановують подвиг людей старшого покоління- ветеранів Другої Світової війни, віддають данину поваги тим, хто захищав світ від фашистських загарбників, а потім створював і зберігав усе, чим ми сьогодні пишаємося.

З кожним роком все менше залишається людей, які в єдиному пориві здобули перемогу у найкровопролитнішій війні, які сьогодні ще демонструють приклад небайдужого ставлення до майбутнього держави, її свободи і незалежності, по можливості беруть активну участь у суспільному житті, передають знання, досвід, уміння і мудрість молоді.

Напередодні свята з квітами та подарунками працівники управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні відвідали наших славних земляків-херсонців, ветеранів війни Гарбуза Дмитра Федоровича, Кучеренка Олександра Никифоровича та Яркового Петра Івановича.

Користуючись чудовою нагодою, працівники управління Фонду привітали ветеранів зі святом Великої Перемоги, висловили ветеранам теплі слова вдячності за той подвиг, який вони здійснили, не шкодуючи свого життя, в ім'я нашої держави, всього українського народу, побажали їм міцного здоров'я, довголіття, любові, поваги та підтримки рідних і близьких, мирного неба та бадьорості духу.

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів