У Херсоні розповіли як зберегти і захистити своє життя

Про це говорили під час лекції з цивільного захисту у Херсонському вищому училищі фізичної культури.

У четвер 5 травня 2016 року в Херсонському вищому училищі фізичної культури відбулась зустріч учнів, студентів та викладачів з фахівцями підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державної прикордонної служби України.

Учасник бойових дій в АТО представник Херсонського прикордонного загону капітан Пелешок С.О. та методист вищої категорії обласного навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Ліпшиц В.М. докладно розповіли про конкретні та можливі ситуації в умовах військового конфлікту, що і як потрібно робити, щоб зберегти своє життя та здоров'я.

Захід відбувся в межах проведення Тижня цивільного захисту, який розпочався в училищі 26 квітня.

Протягом цього часу проводяться тренінги, конкурси, онлайн-конференції, учнями оформлюються стінгазети і стенди, тощо.

Необхідно зазначити, що між освітянами та військовими давно склались дружні стосунки.

Студенти, учні та викладачі навчальних закладів Херсонської області з самого початку військового конфлікту з Росією надавали не тільки гуманітарну допомогу військовим на кордоні з Автономною Республікою Крим, але й виступали з шефськими концертами у військових частинах, підтримуючі бойовий дух воїнів.

А сьогодні офіцери приділили таку необхідну увагу молодим спортсменам, серед яких немало переможців всеукраїнських та міжнародних змагань.

Особливу подяку за співпрацю учнівський та педагогічний колектив Херсонського вищого училища фізичної культури висловлює керівництву Херсонського прикордонного загону та Головного управління ДСНС у Херсонській області.

Андрій ЯЦЕНКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів