Прикордонники активно проводять заходи з військово-патріотичного виховання молоді

Сьогодні, відділ прикордонної служби «Херсон» відвідали слухачі випускного курсу Херсонського професійного суднобудівного ліцею.

Зустріч проводилась на прохання керівництва навчального закладу з метою військово-патріотичного виховання молоді.

Прикордонники розповіли про основні завдання, які стоять перед відділом, особливості охорони кордону в морських портах та аеропортах. Юнаків навчили основними навичками поводження зі зброєю та практично показали роботу спеціальних службових собак по пошук зброї.

Наприкінці зустрічі, заступник начальника регіонального центру комплектування підполковник Анжела Адамчук пояснила гостям, яким чином здійснюється набір громадян на військову службу за контрактом, вимоги до кандидатів, умови служби та перспективи професійного росту.

Прикордонники Херсонського загону і надалі будуть проводити заходи по формуванню у молоді прикордоння глибокого розуміння громадянського обов'язку та готовності у будь-який час стати на захист Батьківщини.

Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби
Іван Шевцов

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів