Замість утилізації отрути на Херсонщині - пустодзвін!

І ще раз про роль департаменту екології Херсонської облдержадміністрації в питаннях забезпечення безпечного поводження з непридатною отрутою в Херсонській області.

На сайті Мінприроди України Херсонська область в питаннях стосовно поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами характеризується наступними формами і документами, які надійшли від територіальних органів Мінприроди у сфері поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами:

1. Проект Регіональної Програми поводження з токсичними відходами в Херсонській області на 2010 – 2016 роки.

2. Розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 08.06.2004 року № 603 «Про проект Програми поводження з твердими побутовими відходами в області» і сам текст проекту Програми.

3. "Реєстри місць видалення відходів (МВВ)"

Якщо порівняти наявність цих документів і програм серед затверджених обласною радою «Переліку регіональних цільових програм, що діють в області станом на 31 березня 2016 року (ІV сесія обласної ради VII скликання)», а їх у цьому переліку аж 47 то виявляється, що подібні Програми в ньому взагалі відсутні.

Висновок напрошується один, всі заяви пана Попутька, що департаментом екології вживаються вичерпні дії по забезпеченню порядку в царині поводження з небезпечними відходами, що йде тісна співпраця з Мінприроди, що фахівцями департаменту списано не одну купу паперу для обґрунтування перед Мінприроди наявності в області великої кількості непридатної отрути залишається лише красивими словами, в які мало хто вірить.

Дієва комунікація між Херсонською облдержадміністрацією і Мінприроди відсутня...

Володимир ШЕЛУДЬКО
Керівник Херсонської обласної організації
Партії зелених України

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон