У Херсоні відкрили пам’ятник жертвам Чорнобильської катастрофи

Завдяки спільним зусиллям небайдужих херсонців до 30-х роковин аварії на ЧАЕС у парку "Херсонська фортеця" відкрили пам'ятник жертвам чорнобильської катастрофи.

Право урочистого відкриття монументу надали Почесному громадянину Херсона Борису Нестерову та архітектору споруди В'ячеславу Громихіну. Учасників та ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи нагородили Почесними грамотами.

Секретар Херсонської міської ради, голова Херсонської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Олена Урсуленко виступаючи на мітингу сказала: «Від усього депутатського корпусу дякую ліквідаторам чорнобильської катастрофи. Ви не думаючи про себе взяли відповідальність і врятували наші життя. Ми, як представники влади , будемо дослухатись до проблем, з якими стикаються ліквідатори та переселенці із зони відчуження і зробимо все, аби пільги, передбачені законом, надавались в повному обсязі. Низький вам уклін. Слава Україні!».


До мітингу, присвяченому роковинам трагедії, долучилися і депутати від фракції «Солідарність».

«Солідарність» Блок Петра Порошенко

Фото: Херсонська обласна рада

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон