У Скадовську діє благодійний фонд імені Знахаренко

Василь Гаврилович Знахаренко був людиною, яка змогла надати того колориту та привабливості відпочинку у нашому регіоні на острові Джарилгач, що привабило велику кількість вдячних відпочиваючих та туристів.

Після смерті Василя Знахаренко, його діти, рідні та друзі провели перемовини з друзями, партнерами, представниками органів влади і міського самоврядування, громадських організацій та державних установ та вирішили створити Благодійний Фонд ім. Знахаренко.

Мета Фонду – організація благодійних заходів системного принципу, а саме: «Допоможи і навчи! Не тільки нагодуй рибою, але дай вудило і навчи користуватися...»

Фонд запроваджує відповідальну благодійну діяльність, пріоритетом якої є діти сироти, інваліди, діти з обмеженими фізичними можливостями, діти які заслуговують особливої уваги суспільства у розширенні світогляду, набуття навиків виживання, надання первинної допомоги, традиційних промислів, творчої, спортивної, культурної та духовної дитячої діяльності

Більшість дітей та мешканців навіть Скадовського району не були на о.Джарилгач та не бачили його красу, привабливість та різноманітність флори і фауни, а знають тільки з розмов. Тому починати треба з рідного краю. яка дасть можливість найширше пізнати нашу Державу Україну її красу, географічну різноманітність, привабливість і колорит, з допомогою втілення і реалізації програми фонду, яка здійснюється на території острів Джарилгач.

Благодійний фонд вже втілює в життя у місті Скадовськ та Скадовському районі Херсонської області програми з надання системної благодійної допомоги дітям-сиротам, дітям з обмеженими фізичними можливостями, багатодітним сім'ям, обдарованим дітям, дитячо-юнацьким спортивним та інших закладів, учасникам антитерористичної операції та членам їх родин, членів родин військовослужбовців, загиблих у ході її проведення.

Основні напрямки діяльності:

- перевезення водним транспортом м. Скадовськ - о. Джарилгач

- створення палаткового табору на о.Джарилгач коса «Глибока» з допомогою інфраструктури, яка належить ТОВ «Фенікс» та частковим використанням земель Скадовського досвідного лісомисливського господарства.

- облаштування переходу через протоку на шляху до відкритої частини моря від коса «Глибока» (Скадовське досвідне лісомисливське господарство).

- екскурсії по острову за різними маршрутами (Національний Парк «Джарилгацький»).

- ознайомлення з представниками флори і фауни острова та затоки та багато іншого...

Благодійна організація "Скадовський РБФ ім. Знахаренко"
75700, Україна, Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Червоноармійська, 51
Телефони: +38 (05537) 5-12-14, (067) 973-24-17, (067) 738-1053
ЄДПРОУ 40132312, Херсонська філія ПАТ ПриватБанк,
код ЕДРПОУ 14360570, МФО 352479,
р/р №26005052209374
Електронна пошта: childrenfond16@gmail.com

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон