Про "Казки Херсонщини"

Одною з цікавих ініціатив нещодавно створеного Благодійного Фонду "Майбутнє Херсонщини" є авторський проект Юлії Ситник "Казки Херсонщини"

Це неопублікована збірка оповідань, що мають глибоку патріотичну ідею донести до дітей в ігровій формі, що справжня любов до рідного краю починається з пізнання рідного міста, села, вулиці, їх багатовікової історії.

Ідея полягає в тому, щоб заохотити вивчати історію, географію, літературу та культуру Херсонщини за допомогою цікавих оповідань, сучасних героїв, використовуючи анімаційні та ігрові підходи та форми. Доповненням до збірки є книжка - розмальовка, яка увібрала в себе графічні ілюстрації, описані у казці.

Батько трьох дітей, дізнавшись про наш проект та ознайомившись з казками, прочитав їх своїм дітям. Так як казки дітям дуже сподобалися, він вирішив підтримати їх зацікавленість до оповідань розмальовками, профінансувавши видання перших 30 книжок!

Дякуємо багатодітній родині, за цю маленьку краплинку, яка робить так багато в душах та серцях.

Благодійний Фонд "Майбутнє Херсонщини"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів