Творчість медиків Херсонщини

В Херсоні проведено IV обласний конкурс художньої самодіяльності працівників закладів охорони здоров'я.

Вчора, 21 квітня в будинку профспілок у Херсоні вчетверте був проведений обласний конкурс художньої самодіяльності працівників закладів охорони здоров'я Херсонської області, організований обласною профспілкою медичних працівників.

Участь в конкурсі взяли 19 закладів охорони здоров'я області, які представили 38 номерів, серед яких були: гра на музичних інструментах, вокал, хореографічні постановки, вірші, театралізовані сценки.

До складу журі конкурсу, яке працювало під керівництвом голови Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України Миколи Гайдученка, увійшли викладачі КВНЗ «Херсонське училище культури»: Олександр Кметюк, Сергій Каталкін, Олена Падалка, Дмитро Шакула.

Нелегкою була справа оцінки, оскільки кожен номер випромінював оптимізм, позитивну енергію, патріотизм, хоч і був виконаний непрофесійними акторами, вокалістами та хореографами.

«Вже стало традицією проводити конкурс талантів серед працівників галузі охорони здоров'я, адже це дуже гарна яскрава подія, що відкриває нові таланти та дарує незабутні емоції», - сказав у вітальному слові голова Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Микола Гайдученко. Він подякував учасникам за те, що крім надзвичайно важливої щоденної роботи вони знаходять час та сили на творчість.

В номінації «гра на музичних інструментах» перше місце отримав Дмитро Боркун – фельдшер КЗ «Херсонська обласна психіатрична лікарня», в номінації «хореографія» з номером «Вальс-прощання» перемогли Антоніна Синюк та Олександр Борисен – представники КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша».

Перше місце в вокальній номінації розділили гурт «Лілея», що представляв КЗ «Білозерський центр первинної медико-санітарної допомоги», та Діана Єрьома з хореографічним колективом «Ескадо» - представники Херсонського базового медичного коледжу. Приз глядацьких симпатій дістався колективам міської клінічної лікарні ім. Є.Є. Карабелеша та міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних.

Підводячи підсумки конкурсу, Микола Гайдученко вручив дипломи та привітав лауреатів, подякував усім учасникам та організаторам заходу.

Наталія ЗДОРОВА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів