Дороги довіри до влади Скадовська

Курортний Скадовськ завжди славився своїми непоганими, в порівнянні з іншими райцентрами Херсонщини, чистими і освітленими дорогами.На превеликий жаль, останнім часом ситуація з дорогами в Скадовську змінюється не на краще...

За інформацією офіційного сайту Скадовської міської ради за дорожні роботи в місті відповідає місцевий райавтодор. Там витрачають бюджетні кошти, як вважають мешканці Скадовська, "нікчемним способом", імітуючи діяльність, оскільки нічого спільного "відремонтований" асфальт у Скадовську із добротним автошляхом не має.

Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська на 2016 рік має "...забезпечити якісне транспортне обслуговування мешканців міста... Відповідно до наявних фінансових ресурсів протягом 2016 року буде вжито відповідних заходів щодо утримання в належному експлуатаційному стані дорожнього покриття автомобільних доріг та вулиць міста, виконуватимуться роботи по проведенню їх поточного та капітального ремонтів, нанесенню дорожньої розмітки та встановленню дорожніх знаків, ремонту існуючих та спорудженню нових автобусних зупинок".

Програма відповідає потребам міста, але потрібно, щоб вона виконувалася. На цьому і базується довіра до місцевої влади.

У міському бюджеті передбачено видатки на проведення робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг у розмірі 3 849 000,00. Це дуже великі гроші. Витрачання їх треба контролювати.

Мабуть, на папері кошти витрачаються ідеально, натомість, як можемо пересвідчитися, в реальному житті це не так...

За матеріалами сайту "Скадовська палітра"

На фото: "відремонтована" дорога на вулиці Пушкіна в Скадовську

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон