У Херсоні врятували двох дітей

Завдяки ефективній роботі служби у справах дітей Дніпровського району врятовано двох малюків


Під час щотижневого профілактичного рейду наприкінці березня службою у справах дітей Дніпровського району при відвідуванні сім′ї, яка перебуває на обліку як така, що опинилася у складних життєвих обставинах (поодинока матір, схильна до зловживання алкоголем, виховує двох доньок віком 2 роки 10 місяців та 1 рік 7 місяців), стан здоров'я матері і дітей, жахливі умови проживання сім′ї викликавли надзвичайне занепокоєння спеціалістів служби та вимагають вжиття невідкладних заходів для захисту життя та здоров'я дітей.

Мати дівчат веде асоціальний спосіб життя, виховує дітей сама та, як виявилося, має відкриту форму туберкульозу, тож виконувати батьківські обов'язки належним чином не здатна. Під час медичного обстеження у дітей також було виявлено інфікування туберкульозом.

Службою у справах дітей виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради було вжито невідкладних заходів щодо захисту життя та здоров'я дітей: терміново відбулось засідання Комісії з питань захисту дітей, на якій прийнято рішення про вилучення дітей з родини, направлення на обстеження та лікування до медичного закладу.

Рішенням виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради дітей вилучили з родини та влаштували на первинний медичний огляд до медичного закладу з наступним влаштуванням на лікування до обласної дитячої туберкульозної лікарні (м. Цюрупинськ). Мати дітей було влаштовано до лікарні.

Хворі дівчинки потребували найнеобхідніших речей: одягу, харчування, засобів гігієни. Спеціалісти служби у справах дітей через офіційний веб-сайт районної ради та соціальні мережі Інтернету звернулися за допомогою до свої друзів та партнерів, небайдужих мешканців міста, громадських та благодійних організацій.

Зібрану допомогу: памперси, засоби гігієни, одяг, взуття, харчування, фрукти - благодійники відвезли та передали до лікарні для потреб дівчат. Особливу допомогу в підтримці маленьких сестричок надали представниці спільноти «Мамы в декрете не дремлют».

Виконавчий комітет, служба у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює вдячність всім небайдужим херсонцям, які відгукнулися на заклик про допомогу дітям, оперативно відреагували та виявили щирі піклування і турботу про долю маленьких Ганнусі та Альонки.

Пресс-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів