В Херсоні Микола Томенко відвідав бібліотеку Лесі Українки

«Україна – країна, яку ми любимо, країна, якою ми пишаємося» - саме ці слова відомого політика, науковця, громадського діяча Миколи Томенко стали гаслом Загальносистемного Дня інформації в Центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки.

За основу проведення Дня Інформації були взяті науково-просвітницькі проекти Фонду «Рідна країна», засновником якого є Микола Томенко.

Сьогодні від очолює громадський рух з однойменною назвою, займається політичною, просвітницькою та благодійною діяльністю.

Так склалося, що саме на День Інформації, присвячений Міжнародному дню пам'яток та історичних місць, до нашої бібліотеки завітав сам Микола Володимирович. Його головна мета – презентація чергового проекту, нової книги «Україна: історія Конституції». У результаті зустрічі бібліотеки міста отримали у подарунок серію книг від Фонду «Рідна країна».

Як зазначає ініціатор цього проекту Микола Томенко, такою просвітницькою акцією він хоче показати, як без бюджетних коштів можна реально об'єднувати Україну та пропагувати «український світ».

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон