Херсонщину є кому обороняти

Закінчився останній етап підготовки та бойового злагодження 15 Окремої мобільної бригади (ОМБр), особовий склад якої буде виконувати завдання з оборони Херсонської області.

Українські військовослужбовці на навчальних місцях виконували стрільби з озброєння бойових машин піхоти по нерухомих цілях вдень і вночі.

При цьому, перед початком стрільб бійці відпрацьовували розвідку цілей, завантаження боєкомплекту, приведення озброєння з похідного положення в бойове тощо. Під час практичного водіння водії-механіки бойових машин відпрацьовували подолання перешкод, заїзд та спуск з пагорба, виконували різні види маневрування тощо.

Водночас, варто зазначити, що 15 ОМБр увійшла до складу угруповання наявних в Херсонській області підрозділів ЗСУ.

Крім цього, 15 ОМБр проводитиме розвідувально-пошукові дії, а також забезпечуватиме охорону стратегічних об'єктів і комунікацій Херсонщини відповідно до елементів плану оборони області та з урахуванням того факту, що військово-політичне керівництво Російської Федерації з високою ймовірністю не відмовилось від намірів прокласти сухопутний коридор з території РФ до окупованого півострову Крим.

Також слід наголосити, що особовий склад 15 ОМБр укомплектований найсучаснішими зразками озброєння та військової техніки, а для підвищення ефективності та мобільності взаємодіє із підрозділами Армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

Першим етапом взаємодії вказаних підрозділів, стали практичні дії, спрямовані на посилення оборони узбережжя Херсонської області, коли на території українського острову Джарилгач був висаджений бойовий десант, із завданням щодо обладнання вогневих позицій в напрямку Бакальської коси, де дислокуються підрозділи ЗС РФ.

За матеріалами Херсонської ОДА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон