Жителям Молодіжного надали консультації стосовно пенсій

З метою покращення поінформованості з питань пенсійного законодавства та оперативності обслуговування громадян за місцем їх проживання , заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №2 управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні Валентина Білявська провела виїзний прийом в селищі Молодіжне, під час якого надала консультації й роз'яснення 22-м місцевим жителям.


У ході "живого" діалогу людей цікавили питання стосовно перерахунку пенсії з 01 травня 2016 року, у зв'язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік"; щодо необхідного стажу для призначення пенсії за віком; щодо переліку документів, необхідних для призначення пенсії; можливостей переведення виплати пенсії на поштове відділення, у зв'язку з погіршенням здоров'я пенсіонера. На всі поставлені питання присутні отримали кваліфіковані роз'яснення.

Також Валентина Білявська ознайомила відвідувачів з новими підходами щодо організації обслуговування громадян в управлінні, роботою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, акцентували увагу на негативних наслідках не повідомлення управління Пенсійного фонду про працевлаштування пенсіонерів, що приводить до переплати пенсійних коштів.

По завершенню зустрічі всім присутнім були роздані методичні матеріали, ознайомлено з номером багатоканального телефону "гарячої лінії" управління, за яким можна у будь-який час звернутися за консультаціями та роз'ясненнями з питань пенсійного забезпечення.

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон