Перший на Херсонщині 3D-принтер подарувало посольство США

Оператором 3D-принтера, на якому зазвичай «друкують» промислові вироби, відтепер може стати кожен херсонець.

Такий от цінний подарунок городянам зробило Посольство США в Україні. У рамках проекту «Вікно в Америку» амбасада надала Херсонській обласній бібліотеці грант на суму понад чверть мільйонів гривень.

На ці гроші для книгозбірні придбали нові комп'ютери та меблі для Інтернет-центру, а також і той самий 3D-принтер із набором спеціальних витратних матеріалів.

Директор обласної наукової бібліотеки Надія КОРОТУН розповіла «Голосу України», що чотириденні курси навчання для роботи на першому в регіоні 3D-принтері пройдуть не тільки співробітники бібліотеки, а й усі охочі з числа її відвідувачів.

На початку на ньому друкуватимуть прості вироби, на кшталт сувенірів та пам'ятних подарунків. Але надалі будуть виготовляти і складніші вироби – у рамках того ж проекту «Вікно в Америку» для цього бібліотеці подарують і надсучасний сканер, що копіюватиме зразки на відтворення.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон