Передача пільг на місцевий рівень — привід взагалі забути про них?

Поки на вищому рівні готується монетизація пільгового проїзду, Каховський перевізник залишився без компенсації за перевезення пільгових категорій громадян району.


«Законом України «Про державний бюджет України на 2016 рік» витрат на перевезення пільгових категорій громадян не передбачено, — каже директор АТП 16505 Володимир Литвиненко. — Органи влади на місцях сьогодні мають право фінансувати пільги, але тільки за власним бажанням, яке, в силу певних причин, не у всіх є. З початку року всі пільгові перевезення здійснювались виключно за рахунок власних коштів нашого підприємства. І на ці цілі вже витрачено близько 350 тис. грн. Така ситуація — по всій області.

У нашому районі винятками є м.Каховка і смт.Любимівка, з якими є домовленість; також програма компенсації прийнята в Чаплинському районі. Розуміючи, що ситуація патова, «Асоціація перевізників області» вдалася до дискусії з органами місцевого самоврядування та облрадою. Але ніяких пропозицій роз'яснення даної ситуації не надійшло. Вирішено залишити все по-старому до 1 березня. Ми ж продовжили термін ще на місяць — до 2 квітня, а далі не матимемо можливості возити пільговиків.

Не хотілося б, щоб спроба передати фінансування пільг на місцевий рівень стала приводом взагалі забути про них, — підсумував представник перевізника.

Сергій МАКОГОН//Каховська Зоря

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон