Херсонцям – візи, а Херсону – біженці?

Судячи з інформації, яка з'явилася у деяких ЗМІ, ми з вами таки можемо отримати безвізовий режим, але у обмін на те, що будемо приймати біженців з третіх країн світу.

Саме таку норму зараз запропонували для Туреччини, і саме її, скоріш за все, буде застосовано до України.

Т.т., у обмін на те, що частина мешканців України, у яких є гроші, і які можуть дозволити собі «прокататися» по Європі – український мізерний бюджет (отже всі українці) отримає додаткове навантаження. Чи не занадто дорога ціна «режиму»?

Тему будуть обговорювати під час зустрічі міністрів внутрішніх справ країн ЄС, у Люксембурзі наступного тижня – 21 квітня.

Перед тим вважалося, що рішення щодо передачі пропозицій по відміні віз для України будуть подані Єврокомісією на тижні, що минає, у четвер, 14 квітня, але цього так й не сталося. Про таке раніше заявляв посол ЄС в Україні Ян Томбінський.

Хоча, після того, як відбувся референдум у Голландії і стали відомі його підсумки (там сказали Україні - «ні») багато політиків вислови сумніви щодо того, що ситуація й далі буде розгортатися так, як планували раніше.

Результати референдуму можуть вплинути на рішення Нідерландів, і ця країна скаже «ні». Яким буде статочне рішення поки фахівці прогнозувати не беруться. Скоріш за все це питання буде винесене на чергове обговорення у Єврокомісії, а також на зустрічі послів ЄС.

Сергій ОСОЛОДКІН

Фото "Вести"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон