Херсонських чиновників "від екології" - під журналістський контроль!

Керівник Херсонської обласної організації Партії зелених України Володимир Шелудько звернувся до представників місцевих засобів масової інформації.

Панове журналісти!

Департамент екології не володіє реальними даними з місць зберігання заборонених і непридатних отрутохімікатів, а екологічна інспекція в області не впливає доступними їй інструментами на ситуацію. В чому я особисто переконався ще раз.

Всі майданчики зберігання отрутохімікатів по суті є безхазяйними з вільним доступом людей. Чи це не причина говорити і про елементарну безпеку середовищу, людині, державі? Триває розкрадання того, що ще там можна вкрасти. На роз'їзд Срочний на 504 км почали звозити непридатні лампи денного світла, а це вже до всього «букету» явно додається ртуть. В Мирному крадуть і б'ють плити огорожі.

Я, як і багато хто з нас, не ідеальний, але мене завжди обурює придумування «креативних» назв до своїх репортажів, статей, тощо декого з тих, хто пише, ще й без посилання на своє ім'я.

Скажіть будь ласка чи є конструктив у тому, що розповідали чиновники від екології стосовно того що і скільки отрути вивезли "папередники", скільки вони всі разом перевели паперу на написання листів типу «дайте грошей» на утилізацію отрути, яка прямо чи не зовсім прямо труїть всіх, вас і ваші родини в тому числі.

Чи особисто ви після цієї зустрічі переконалися, що ось воно, звершилося, пан Попутько дав справедливу відповідь Шелудько стосовно його «наїзду» і від завтра все в питаннях поводження з безгоспною отрутою в області докорінно зміниться?

Бочки біля Тамарино самі по собі позакриваються і стануть в рядочок під навісом від сонця, залізобетонні ємкості водночас перестануть викидати отруту у природне середовище, бо пан Попутько за кошти обласного природоохоронного фонду запломбує на них дірки, голови РДА і місцевих громад вже завтра засукають рукава і кинуться наводити порядок на безгоспних майданчиках, встановлять там охорону чи камери спостереження.

Може я щось упустив і від відповіді пана Попутька мені станеться ще щось надзвичайне?

Звертаючись до вас, панове журналісти я прошу про одне – візьміть на журналістський контроль всі відповіді пана Попутька і час від часу повідомляйте читачам куди він ще звернеться з проханням про гроші чи щось подібне.

Єдине, з чим погоджуюсь, це конструктивна пропозиція пана Рищука терміново розробити дієві заходи. Будуть вони чи ні покаже час.

Володимир ШЕЛУДЬКО
Керівник Херсонської обласної організації
Партії зелених України

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон