Андрій Путілов: У забезпеченні інформаційної безпеки Херсонщини маємо зрушення

Сьогодні, 14 квітня, у робочій поїздці у Генічеському районі Херсонської області перебуває директор ТОВ "Телемережі України" Петро Семерей.

Мета його візиту – пошук земельної ділянки для будівництва радіотелевізійної вежі висотою до 150 метрів, на якій можна буде розмістити потужні передавачі радіо- та телесигналу для транслювання українського радіотелевізійного ефіру у південних районах області та частині окупованого Криму.

З цього приводу голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов звертається до керівників органів місцевого самоврядування, насамперед – голови Чонгарської сільської ради, на території якої планується будівництво, Генічеської районної ради, та органів виконавчої влади району з проханням розглянути можливість та сприяти виділенню земельної ділянки орієнтовною площею 1 га у формі трикутника.

«Питання не покриття районів Херсонщини, що межують з окупованою територією Криму, якісним сигналом українського телебачення та радіо виходить далеко за межі інформаційної безпеки області. Це питання національної безпеки, вирішити яке самотужки області нереально, - вважає Андрій Путілов.

– Я багато разів піднімав цю проблему на засіданнях Уряду, Ради Національної безпеки та оборони. Нарешті ми маємо певні зрушення – Національна рада з питань телебачення та радіомовлення створила робочу групу, яка займається налагодженням українського мовлення на Півдні України.

Дуже важливо, що вже розроблена фахівцями "дорожня карта" саме для Херсонщини, стане пілотним проектом для Миколаївської та Одеської областей. Той факт, що ми вже дісталися етапу пошуку земельної ділянки, триває прорахунок частот та узгодження питань з країнами Чорноморського басейну, свідчить про те, що у вирішенні проблеми інформаційної безпеки області від розмов перейшли до конкретних справ, - підсумував Андрій ПУТІЛОВ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон