Андрій Гордєєв про розвиток Білозерського району Херсонщини

Народний депутат України Андрій Гордєєв впевнений, що процвітання Херсонщини залежить від соціально - економічного развитку кожного з районів області. Як приклад, - він запропонував свій план розвитку Білозероського району

"...Щодо плану розвитку Білозерського району, то він повинен містити такі складові:

По-перше, – розвиток зеленого туризму. Від Білозерки і до Олександрівки – у нас є чудове узбережжя, разом із парком Нижньодніпровський. Тут можна створити бази зеленого туризму – це те, що буде приваблювати до нас людей не лише з Херсону, а й з усієї України.

По-друге, ми сьогодні здійснюємо пошук інвестиційних майданчиків під будівництво вітро- та сонячні електростанції у Білозерському районі. Це стане поштовхом для популяризації та реалізації програми в масштабах всієї області.

По-третє, нам належить привести до ладу недобудований корпус лікарні у центрі Білозерки. На першому поверсі зробимо сучасну поліклініку, бо та, яка сьогодні є, руйнується, а на верхніх поверхах буде житло для працівників соціальної сфери – для медиків, для учителів. Через фонд фінансування житла на селі «Власний дім» під 3% річних вони зможуть навіть із заробітної плати придбати собі там житло. Успішний приклад у нас вже є – це житло в Білозерці, яке побудували для правоохоронців.

Четверте – негайне відкриття очисних споруд в Дар'ївці. Там є дві тюрми, куди звозять спецконтингент з усієї України. Ці люди мають різні хвороби. Стоки з колонії без всякої очистки йдуть у річку Інгулець. Ми прагнемо, щоб наша область була екологічно чистою. Тому одну подібну загрозу ми вже ліквідували – в Наддніпрянському.

Тут скоро вводиться в експлуатацію нова очисна станція. За рік мого депутатства ми проблему в Наддніпрянському вирішили. У Дар'ївці теж незабаром вирішимо. Також плануємо будівництво очисних споруд в Білозерці. Вже робимо розрахунки, проводимо роботу з селищною радою та громадою. Районна рада має терміново вирішити земельні питання пов'язані з будівництвом нових очисних споруд.

По-п'яте – розвиток сільського господарства. Для цього потрібне зрошення. Буде зрошення – з'являться робочі місця на селі – будуть в дитячих садочках і у школах діти. Тоді не буде закриття шкіл і відповідно село буде жити далі.

Надлишок продукції, сировини, завжди породжує попит на її переробку. Це знову ж таки – нові робочі місця. І тут перед нами постає питання ремонту наших доріг. Бо без цього – ніяк", - впевнений Андрій ГОРДЄЄВ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів