
Жовто-блакитний повітряний змій у півсотні метрів завдовжки зібрали хлопці та дівчата з аерокосмічного клубу «Галактика» у Скадовську, і запустили його на честь 30-річчя клубу.
Керівник «Галактики» Володимир Ємельянов каже, що утримати «патріотичну стрілу» на такій карколомній висоті, та ще й під поривами сильного вітру, було непросто. Летючого велетня на землі тримали аж п'ятнадцять чоловік!
Втім, досвіду в такій справі членам клубу не позичати. Вони – неодмінні учасники міжнародних та всесвітніх шоу повітряних зміїв у Індії та Китаї, Сингапурі та Малайзії.
Лише місяць тому скадовські ентузіасти повернулися з поїздки до Південно-Східної Азії на черговий такий фестиваль. І щойно повернувшись, вже порадували земляків новим чудовим видовищем.
Фото Наталії Тангел